Laipni lūdzam Likteņdārzā

Tā ir vieta, kur satiekas cilvēka un valsts pagātne, tagadne un nākotne. Satiekas, lai rastu mierinājumu pagātnei, spēku esamībai un iedvesmu atjaunotnei.

Sākums » Apmeklēt

Par Likteņdārzu

Uz salas Daugavā, Koknesē, top Likteņdārzs – dabā veidots simbols nemitīgai tautas atjaunotnei un izaugsmei. Līdzīgi kā Brīvības piemineklis Likteņdārzs tiek veidots par ziedojumiem.

Likteņdārzā apvienojas izcila vides arhitektūra ar Kokneses pussalas dabas un Daugavas plūduma krāšņumu. Tautas dārzu veido Likteņdārza draugu aleja, kas ved uz ozolu sardzes ieskauto amfiteātri, Saieta nams – daudzfunkcionālā sabiedriskā ēka, digitālā ekspozīcija Liktens gāte un Pļavas ziedu lauks. No skatu terases paveras brīnišķīgs skats uz Daugavu un Kokneses viduslaiku pilsdrupām. Jaunos pārus sagaida Sirdsakmens. Likteņdārzu iecienījuši Latvijas apceļotāji, ģimenes, kāzinieki un mūsu valsts viesi. Te notiek dzimtu un ģimeņu tikšanās, kultūras, atpūtas un piemiņas pasākumi. Likteņdārzs ir vieta, kur pulcēties, atcerēties, izbaudīt, smelties spēkus un sajust dabas un tautas enerģiju.

Atbalsti Likteņdārzu tā tapšanā

Kļūsti par Likteņdārza draugu!
Tas ir viegli un ērti - pievienojies dārza atbalstītāju saimei ar
ziedojumu, savām darba rokām, ieraksti savu vārdu Likteņdārzā!"