Bruģakmens

Sākums » Atbalstīt » Atbalsta veidi » Bruģakmens

Ieraksti savu vārdu Likteņdārza Draugu alejā!

Atbalsti Likteņdārzu ar personalizētu bruģakmeni!

Draugu aleju, kas ir 8 m plata un vairāk nekā 200 m gara, iecerēts noklāt ar vairāk nekā 113 000 bruģakmeņu, kas izzāģēti no Latvijas laukakmeņiem. Kopš alejas veidošanas sākuma ieklāti vairāk kā 32 000 akmeņi 70 m garumā. Katrā akmenī latīņu alfabēta burtiem ierakstīts vienas personas vārds un uzvārds, ne garāks par 33 zīmēm vai trim vārdiem. Viena bruģakmens cena ir 30 eiro, un katrs, kas to nopērk, kļūst par Likteņdārza atbalstītāju. Ziedotājs var izvēlēties atstāt bruģakmeni arī bez gravējuma.

Likteņdārza veidotāji patur tiesības neapstiprināt gravējamos vārdus, ja tie ietver uzņēmuma nosaukumu, komerciālu reklāmu, vairāku cilvēku vārdus, vietas nosaukumus, nepieklājīgu vai divdomīgu tekstu. Ziedotājam, kurš izvēlējies noteikumiem neatbilstošu uzrakstu, tiek dota iespēja to mainīt. Ja tas netiek izdarīts, bruģakmens paliek bez gravējuma.

Atrodi savu bruģakmeni

Piedāvājam iespēju atrast Tavu personalizēto bruģakmeni Draugu alejā.
Lūdzu ieraksti meklēšanas logā savu vārdu, uzvārdu, nospiediet pogu ar “lupas” ikonu. Meklēšanas rezultātos redzēsiet, kurā datumā ir veikts ziedojums, kā arī informāciju, kurā metrā atrodas Tavs personalizētais bruģakmens.

Ziedojumu akcija sadarbībā ar draugiem.lv

Ziedojumu akcija notiek sadarbībā ar interneta portālu www.draugiem.lv Likteņdārza oficiālajā lapā  draugiem.lv/liktendarzs

Atbalstīt ar savu bruģakmeni aicinām arī, ziedojot 30 EUR Likteņdārzā uz vietas, vai ieskaitot “Kokneses fonda” norēķinu kontā –

Nodibinājums “Kokneses fonds”
Adrese: Lāčplēša 75B, Rīga, LV-1011
Reģistrācijas numurs: 40008092535

PVN reģistrācijas nr.: LV40008092535
Konta numurs: LV10 UNLA 0050 0068 7884 4
Banka: AS SEB Banka
SWIFT: UNLALV2X

Maksājuma uzdevumā jānorāda, ka tas ir ziedojums par bruģakmeni, vārds un uzvārds, kas paredzēts uz tā, kā arī tālruņa numurs vai e-pasts, lai nepieciešamības gadījumā varētu sazināties (piemēram, ja norādītais uzraksts neatbilst noteikumiem).

Bruģakmens ziedotāju sarakstā minēti atbalstītāji, kas ziedojuši par bruģakmeni Likteņdārzā uz vietas vai veikuši pārskaitījumu uz fonda norēķinu kontu. Ja esat ziedojis, sūtot SMS, tad jūsu vārda šajā sarakstā nav, jo mobilo telefonu operatoriem nav tiesību izpaust ziņas par saviem klientiem.

Bruģakmens ar Jūsu izvēlētu uzrakstu ir redzams draugiem.lv/liktendarzs, kā arī pēc iebruģēšanas – Likteņdārzā.

Apmeklē Likteņdārzu

Uz salas Daugavā pie Kokneses Likteņdārzs apvieno izcilu
kultūrainavu, arhitektūru un dabas krāšņumu. Tā ir latviešu spēka vieta, brauciet ciemos - iedvesmoties un baudīt skaistumu, mieru un dabu."