Latvijā noteiktās ārkārtējās situācijas laikā Likteņdārzs ir atvērts apmeklētājiem, taču “Kokneses fonds”, kas ikdienā rūpējas par dārza uzturēšanu, aicina Likteņdārza viesus pēc būtības un atbildīgi ievērot valstī noteiktos stingros pulcēšanās un pārvietošanās ierobežojumus, un pastaigās pa dārzu doties vienīgi savas ģimenes lokā.

Sandra Kalniete, Eiropas Parlamenta deputāte, “Kokneses fonda” padomes priekšsēdētāja: “Likteņdārzā arī ārkārtējās situācijas laikā ikviens ir gaidīts nesteidzīgām, iedvesmojošam, veselīgām pastaigām – dārzs ir atvērts, taču lūdzam to apmeklēt tikai individuāli vai kopā ar saviem tiešajiem ģimenes locekļiem. Mūsu visu kopīga atbildība ir respektēt īpašos apstākļus, kādos dzīvojam, un tikai kopā, būdami solidāri viens pret otru un patiesi ievērojot šobrīd noteiktos ierobežojumus, varēsim Latvijā apturēt pandēmijas strauju izplatību un atgriezties pie tādas ikdienas, kādu mēs vēlamies.”

Ievērojot valdības noteikto ierobežojumu darbam klātienē, Likteņdārza Informācijas centrs līdz 14. novembrim būs slēgts.