Cienījamie Likteņdārza draugi!

Pavasaris ir laiks, kad dabas mošanās un saules gaisma rosina jaunu ideju piepildīšanos. Likteņdārzs ir veidots, lai mūsu esošās vērtības apskatītu jaunā gaismā un no citāda skatu punkta.

Tāpēc aicinām ciemos šo sestdien, šī gada 18. martā plkst. 20.00 uz Likteņdārza jauno Saieta namu, kur ar Latvijā populāro reperu – anša un Fiņķa – uzstāšanos tiks aizsākts īpaša formāta pasākumu cikls “rap AKApella”.

Kas ir “rap AKApella”? Sagatavotās programmas, autoru un izpildītāju dziesmu teksti būs bez muzikālā pavadījuma jeb “a cappella” formātā, ļaujot klausītājiem dzirdēt repa meistaru izpildījumu unikālā, daudz tiešākā un intīmākā atmosfērā.

Repa tekstu vēstījums ir blīvs, dinamisks un daudzslāņains, bagāts ar metaforām, atsaucēm un sižeta pagriezieniem un ierasti tas tiek papildināts ar muzikālo pavadījumu noteikta ritmiskā zīmējuma ietvaros, kas daļēji novērš uzmanību no dziesmas teksta. “rap AKApella” pasākumu mērķis ir nodot vēstījumu tiešākā veidā, atklājot jaunas šķautnes, un ļaut tempa dinamiku un akcentus diktēt pašam izpildītājam.

Katrā “rap AKApella” cikla koncertā uzstāsies divi reperi, šo sestdien tie būs ansis un Fiņķis.

Koncerta sākums – plkst. 20.00, biļetes pieejamas “Biļešu Serviss”:

https://www.bilesuserviss.lv/lat/biletes/muzika/rap-akapella-ansis-un-finkis-384796/

Vietu skaits pasākumā ir ierobežots (200 skatītāji).