Koncerts Likteņdārzā:
rap AKApella / Arturs Skutelis un indigo // 20. maijā

Viens no vairāku koncertu sērijas!

Kārtējais unikālā pasākumu cikla “rap AKApella” pasākums ar divu repa mākslinieku – Artura Skuteļa un indigo – piedalīšanos.
Arī šoreiz autoru un izpildītāju dziesmu tekstus varēs dzirdēt bez muzikālā pavadījuma, ļaujot vēstījumu uztvert daudz tiešāk, jo tempa dinamiku un akcentus diktēs paši izpildītāji.

Klausītājiem būs iespēja dzirdēt repa meistaru izpildījumu unikālā, daudz tiešākā un intīmākā atmosfērā, jo īpaši sagatavotās programmas, autoru un izpildītāju dziesmu teksti būs bez muzikālā pavadījuma (“a cappella”).

Repa tekstu vēstījums ir blīvs, dinamisks un daudzslāņains, bagāts ar metaforām, atsaucēm un sižeta pagriezieniem.

Ierasti tas tiek papildināts ar muzikālo pavadījumu noteikta ritmiskā zīmējuma ietvaros, kas daļēji novērš uzmanību no dziesmas teksta.

“rap AKApella” pasākumu mērķis ir nodot vēstījumu tiešākā veidā, atklājot jaunas šķautnes, un ļaut tempa dinamiku un akcentus diktēt pašam izpildītājam.Katrā “rap AKApella” cikla koncertā uzstāsies divi reperi.

Vietu skaits katrā pasākumā ir stingri ierobežots.

Gaidāmo pasākumu noskaņu padara īpašu arī pati norises vieta – Likteņdārzs. Tas ir veidots, lai esošās vērtības apskatītu jaunā gaismā un no citāda skatu punkta.

Koncerta lapa no DigiEzi.lv  – Reklāma Internetā

NO 20.00€

Ziedot