9.septembrī Likteņdārza Saieta nams aicina ikvienu, kam patīk saule, spāņu kultūra un ēdieni uz Spāņu vakaru.  Pasākums sāksies  18.00 un ilgs līdz 22.00.

Lai gan pasākums notiks pie galdiņiem, klātesošajiem nāksies gan izkustēties, gan mācīties daudz ko jaunu.

Kanāriju salu izcelsmes pavārs un arhitekts Dāvids Rocha Quintero  ar sievu – kādreizējo koknesieti, sprigano Līvu Orliņu ne tikai gatavos un pasniegs gardos spāņu ēdienus un dzērienus, bet pirms to pasniegšanas izstāstīs to rašanās vēsturi, dažādus ēdiena gatavošanas noslēpumus.

Jāatzīmē, ka Līva un Dāvids Saieta namam ir īpašs pāris – viņi bija pirmie, kas par savu laulību ceremonijas vietu izvēlējās tikko atklāto Saieta namu.

Lai ielietu sauli rudens apmākušajās dienās, mācīsimies karstasinīgo deju – bačatu, profesionālu deju studijas “Bachata Rīga” treneru pavadībā, baudīsim spilgtu flamenko deju studijas “Duende” priekšnesumu, kā arī praktizēsim spāņu valodu un ļausimies silto zemju atmosfēras burvībai.

Trīs kārtu vakariņās pārsteigsim garšu kārpiņas ar kraukšķīgiem  tako, sulīgu paelju un saldo polvito uruguayo.  Pie vakariņām Malkosim visu iecienīto Sangriju.

Biļetes var iegādāties www.bilesuserviss.lv

Biļetes cenā ietilpst: trīs kārtu vakariņas un sangrija, flamenko koncerts un deju apmācība.

Pasākuma laikā varēs iegādāties arī citus dzērienus.

Iegādājoties biļeti uz pasākumu nepieciešams zvanīt un rezervēt galdiņu zvanot +371 25495544.

Vairāk informācijas: http://www.liktendarzs.lv vai uz e-pastu: liktendarzs@koknesesfonds.lv.

P.S. Gadījumā, ja galdiņš vai vieta netiks pierezervēta, apmeklētājam tiks ierādīta kāda no brīvajām vietām.